نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
As Far

As Far

اثری از :
Le Trio Joubran

هنرمندان

لی تریو جبران یا گروه سه نفره جبران ، شامل سه برادر به نام های سیمر جبران ، ویسم جبران و عدنان جبران است که هر سه نوازنده ی عود هستند. این گروه لبنانی بسیار زیبا به گروه نوازی عود می پردازند و چندین آلبوم منتشر شده از این گروه بسیار زیبا و شنیدنی هستند. این آلبوم As Far یا آنجا نام دارد که مبتنی بر سه نوازی عود است که البته در دو قطعه صدای ظاهر یوسف نوازنده سرشناس عود نیز به عنوان خواننده شنیده می شود ولی غالب آلبوم بی کلام و سه نوازی عود است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

Nawwar

4:39
438
2

Zawaj El Yamam

5:51
239
3

El Shams

4:48
196
4

Douja

6:25
181
5

Sama Cordoba

4:35
148
6

As Far

15:01
210
7

Masana

8:44
161

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.