نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
افسونگر

افسونگر

هنرمندان

امین الله رشیدی از یادگارها و اساتید قدیمی موسیقی ایران هستند که به از سال ۱۳۲۷ تا ۱۳۴۴ در رادیوی ایران فعالیت داشتند و بیش از ۱۲۰ ترانه را آهنگسازی و خوانندگی کردند. بیشتر آثار ایشان توسط ارکستر شماره ۱ و ۲ رادیو اجرا می شده اند. آلبوم “افسونگر” مجموعه ای از تصنیف های ساخته شده توسط امین الله رشیدی است که توسط خود ایشان خوانندگی شده است. این آلبوم که شامل آثار قدیمی استاد می شوند پالایش صوتی شده و دارای کیفیت صوت مناسبی هستند

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

نسیم سحر

4:01
221
2

آهنگ کوهستان

9:32
80
3

دریا

4:53
29
4

ماه

5:26
23
5

خاطرات

4:38
31
6

افسونگر

4:42
58
7

فروردین

10:58
58
8

گلناز

5:04
33
9

آشفته گیسو

4:51
27
10

گل لاله

4:33
23

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.