نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

درصط

درصط

اثری از علی قمصری

آهنگساز:
علی قمصری

سبک: تلفیقی

تاریخ انتشار: اسفند 1395

هنرمندان

علی قمصری - آهنگساز : « این واژه در این مجموعه، حامل بار دگرگونی معنایی در قواعد حاضر در موسیقی ایرانی، برای ارائه ی دورنیات شخصی است بدون اینکه به اسلوب ها، خدشه ای وارد شود. درصط ، نه غلط است نه درست. ارائه "درست"، را اگر بازنمایی و "غلط" را نادیده انگاشتن اصول بپنداریم، به اعتقاد من را سوم، درصط عمل کردن، یعنی رسیدن به آفرینش هنری یا وفاداری به اصول، همان هدف اصلی ام در خلق اثر است. 

شاید، تاریکی در کنار شمع به ما حس دوگانه ی لذت از حضور در تاریکی و میل به باز کردن دری به سوی نور را تومان داشته باشد. 

در ساختن این مجموعه تاریکی مطلق و حضور یک شمع، تصویر ذهنی ام بود. موقعیتی مبهم که در آن نمی دانیم با شمع در حال تحسین تاریکی هستیم یا از تاریکی به یک روشنایی کوچک و کافی پناه می بریم. و این بر حس من در مورد دورانی که در آن غوطه ور هستیم مهر تایید می زند. پس شاید بتوانم این مجموعه را توصیفی برای دوران کنونی در نظر بگیریم بدون حرف زدن درباره ی مسائل جاری در آن، با این موسیقی فقط حضور در تاریکی را جشن می گیریم. 

تار و ارکستر زهی، همیشه از سازبندی های مورد علاقه من می باشد. آکوردها و ملودی هایی که با قواعد موسیقی دستگاهی ایران با لحن متفاوت با موسیقی اروپایی مانند ماهی های سرخ در دامان حوضچه مانند ارکستر زهی، زندگی و حرکت در تلالو می بهشند، با دست های میثم مروستی عزیز که خود به تنهایی یک ارسکتر است، به موسیقی من جان داده اند. 

امیدوارم این آلبوم که یادگار ناب ترین لحظه های ماه های گذشته من است، بتواند راهش را به دل ها و فکرها باز کند و رازهایش را بدون فاش شدن با شما جشن بگیرید. 

علی قمصری اسفند 95»

 

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

پنجره های مات

4:48
112
2

سماجت دست

7:53
67
3

مرا

6:04
48
4

نفس زنان (نیشابورک)

5:39
41
5

درصط

5:34
50
6

سایه ی یک سایه

15:28
39
7

رو به ور (ورود به دشتی)

9:01
39
8

دویدن روی آب

7:36
37

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter