نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
دختر گلفروش

دختر گلفروش

هنرمندان

"دختر گلفروش" اثری زیبا و شنیدی حاصل آهنگسازی مرحوم استاد حسن کسائی به خوانندگی علی جهاندار می باشد. این اثر به جز قطعات "ساز و آواز" با ارکستر اجرا شده است و تنظیم قطعات برای ارکستر نیز توسط جناب مهرداد یزدانی انجام شده است. در قطعات ساز و آواز نیز نوازنده تنبک محمود رفعیان، نوازنده تار جناب شهرام میرجلالی می باشند و نوازنده نی نیز استاد حسن کسائی هستند. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

تصنیف دختر گلفروش

5:48
427
2

ساز و آواز

13:56
205
3

رنگ افشاری

0:50
118
4

شهر خوبان

4:25
124
5

مست

8:43
120
6

ساز و آواز

11:34
91
7

رنگ ابوعطا

1:21
118
8

مژده آفتاب

5:36
134

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.