نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
درشن آنند

درشن آنند

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1346

درشن جوت سینگ متولد سال 1346 به تشویق پدربزرگش که ساز هارمونیوم (پیانوی بادی) را خوب می نواخت ، به تبلا نوازی روی آورد . از سن 7 سالگی در هندوستان نزد استاد پروفسور (ایندرسینگ) در شهر دهلی به مدت 8 سال تبلا را فرا گرفت . وی به مدت 5 سال دیگر نیز با استاد (شکیل احمد خان) مشغول فراگیری این ساز شد . در سال 1367 به ایران آمد و نخستین فعالیت خود را بطور رسمی توسط شرکت ایران صدا همراه با سیتار علیرضا بروجردی در یک کاست آعاز کرد.
وی در حال حاضر علاوه بر فعالیت های تجاری در شرکت خود و همکاری با نشر موسیقی هرمس ، ساز تبلا را در ایران جها گسترش و ارتباط فرهنگی آموزش می دهد و نیز با گروه های مختلف موسیقی اصیل و تلفیقی به اجرای برنامه های متعدد و گوناگون موسیقی می پردازد .

آهنگ در نقش از آلبوم
خورشید

خورشید

نوازنده کوزه جزیزه قشم
سوئیت حرا

سوئیت حرا

نوازنده کوبه ای جزیزه قشم

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.