نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
جامه رنگین

جامه رنگین

سبک: محلی و مقامی > سنتی

تاریخ انتشار: 1395

ناشر: سروش

هنرمندان

آلبوم "جامه رنگین" به آهنگسازی علیرضا فیض بشی پور و خوانندگی بیژن کامکار و همخوانی نجمه تجدد که توسط انتشارات سروش روانه بازار موسیقی شده است. این آلبوم موسیقی در بردارنده ترانه ها و مقام های موسیقی کردی است که برخی هایشان از ساخته های علیرضا فیض بشی پور می باشند. "جامه رنگین" در سال 1393 با صدای بهرامه اکبری مقدم در آمریکا منتشر شده بود و نسخه فعلی آن با صدای بیژن کامکار و همسرشان در ایران منتشر شده است. 

نوازندگان این اثر عبارت اند از :

حشمت الله حجتی فرید : تنبک
یونس پاکنژاد : کمانچه
سیروان منهوبی : عود
گلناز خاضعی : دف ، کوزه، دهل
مهسا زمانیان : تنبور
علیرضا فیض بشی پور : تنبور

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

لا نسلم

19:24
588
2

مه قام ته رز (سازی)

4:32
268
3

نیاز (بادام)

5:28
206
4

مه قام ته رز (آوازی)

5:28
190
5

مه قام جلوشاهی

5:11
200
6

مه قام گله وه ده ره

2:52
211
7

زولیخا

10:33
209

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.