نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
بهروز همتی

بهروز همتی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1336 در بروجرد

استاد بهروز همتی (بروجردی) ، در سال ۱۳۳۶ در شهر زیبای بروجرد متولد شد و در زادگاهش بروجرد دوران ابتدایی و متوسطه را بپایان برد و برای ادامه تحصیل راهی دیار غربت شد و در رشته موسیقی از دانشگاه هنر فارغ التحصیل گشت .
ایشان نزد استادان محسن نفر و حمید متبسم و ارشد طهماسبی کار آموزش را آغاز کرده و از سال ۱۳۶۶ زیر نظر حسین علیزاده بکارش ادامه داد و از تجربه های استادان بزرگ فن همچون محمد رضا لطفی و هوشنگ طریف و داریوش طلایی استفاده ها برد و در سال ۱۳۷۲ با گروه همنوایان و با ارکستر مضرابی به سرپرستی استادان حسین علیزاده و حسین دهلوی همکاری کرد . ایشان با گروه آوا به خوانندگی استاد محمد رضا شجریان همکاری نمود و به تدریس در هنرستان موسیقی دانشگاه هنر پرداخت .
آموزشگاه درویش خان در سال ۱۳۸۲ به مدیریت بهروز همتی تاسیس شد. این آموزشگاه دارای مجوز درجه ۱ هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد. در این آموزشگاه کلیه سازهای ایرانی توسط اساتید دانشگاه هنر و فارغ التحصیلان موسیقی تدریس می‌شود.

آلبوم در نقش اثری از
آهنگ وفا

آهنگ وفا

نوازنده محمدرضا شجریان
بداهه موسی و شبان

بداهه موسی و شبان

نوازنده تار اصغر وفایی
آهنگ در نقش از آلبوم
سلو تار

سلو تار

نوازنده تار آهنگ وفا
تار سلو (راک)

تار سلو (راک)

نوازنده آهنگ وفا
ساز و آواز

ساز و آواز

نوازنده آهنگ وفا

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.