نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
بشیر فرامرزی

بشیر فرامرزی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1361 در مشهد

بشیر فرامرزی نوازنده سنتور و دو تار است. او در مشهد به دنیا آمد یادگیری موسیقی ایرانی و نواختن سنتور را در 15 سالگی آغاز کرد. وی هنرآموخته دانشکده هنرهای زیبا در رشته موسیقی و همچنین موزیکولوژی در دانشگاه وَنسِن است. وی موسیقی و سنتور را نزد مجید کیانی آموخته است و سپس در سال 2007 به فرانسه رفت و در آنجا در دانشگاه موسیقی تحصیل کرد. 

او همچنین سابقه همکاری با محمدرضا درویشی در گردآوری موسیقی مقامی ایران را دارد.  او هم اکنون ساکن مونترال کانادا می باشد.

آلبوم در نقش اثری از
ز بعد ما

ز بعد ما

نوازنده سنتور سیامک آقایی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.