نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

بر مدار تنبور

بر مدار تنبور

اثری از :
حامد صغیری

آهنگساز:
حامد صغیری

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: پاییز 1387

هنرمندان

حامد صغیری - آهنگساز : « بر مدار تنبور، ادای دینی است به اندازه بضاعت اندکم، به ساز آیینی و باستانی سرزمین مادری و پدری ام. دیاری کهن با مردمانی اصیل، به زلالی "هانیتا" و "غسلان" ، به خروشندگی "سیروان" مقدس و به صلابت "بیستون" استوار. آنان که عاشقان ساحت والای تنبور را از دیر باز اکنون، با جان و دل پاس داشته و خالصانه بوسه بر دستان این یار دیرین می زنند. یاری که مواره زینت بخش محافل نیایش آنان به درگاه ایزد یکتا بوده و هست. با نوای روح بخش تنبور چشم به جهان می گشایند و با بدرقه نغمه های دلنوازش از دار فانی رخت بر بسته و به سوی دلدار ازلی پر می کشند. »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

خرامان

5:28
142
2

نشان از بی نشانی

3:58
56
3

همنوایی

3:27
42
4

خیال انگیز

8:10
35
5

نجوا

2:55
22
6

خون خورشید

3:43
16
7

هم دلی

7:57
22
8

سر عشق

4:43
26
9

رهایی

1:51
17
10

گفت و گو

3:47
13
11

چهارپاره زهی ایرانی

6:06
17

آلبوم های دیگر حامد صغیری

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.