نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

بخت بیدار

بخت بیدار

اثری از :
تورج زاهدی

آهنگساز:
تورج زاهدی

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم "بخت بیدار" با صدا و آهنگسازی تورج زاهدی از خوانندگان موسیقی عرفانی ایران است. در این آلبوم ده تصنیف از ساخته های جناب زاهدی برروی اشعاری از شعرای بزرگ حافظ، مولانا، سعدی و نظامی گنجوی و یک شعر نیز از سروده علی اکبر شیدا اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

در فکر

7:23
64
2

که مپرس

4:51
38
3

پرونده ی عشق

6:10
27
4

زکات حسن

7:34
25
5

بخت بیدار

3:59
26
6

سنت عشق

4:18
19
7

روز ازلی

3:21
14
8

خورشید رخشان

6:26
18
9

نگارا

12:13
29
10

ستایش

3:50
18

آلبوم های دیگر تورج زاهدی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.