نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
بابک فلسفی

بابک فلسفی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1350 در تهران

متولد ۱۳۵۰ در شمیران در ۹ سالگی نوازندگی گیتار را زیر نظر اقای باقر موذن اغاز نمود در یكی از كنسرتهای كانون گیتار كلاسیك تهران هنگامی كه ۱۲ سال داشت و برای اولین بار پا به صحنه میگذاشت درخشید و دعوت به اجرای كنسرتو برای گیتار اثر ویوالدی به همراهی اكستر رادیو تهران شد . در سال ۱۳۷۲ به دعوت دكتر سیمون ایوازیان به عنوان تنها تكنواز اولین فستیوال معرفی گیتار كلاسیك ایران در تالار رودكی قطعاتی از دوره های گوناگون برای حضار اجرا كرد در سال از ۱۳۷۳ او دعوت شد تا اولین كنسرت پژوهشی گیتار را بعد از انقلاب در تالار فارابی دانشگاه هنر اجرا كند در سال ۱۳۷۴ در بزرگترین جشنواره ارف تهران البوم قطعات كودكان بارتوك در فرهنگسرای بهمن اجرا كرد در سال ۱۳۷۷ وی كه یكی از فعالترین نوازندگان گیتار كلاسیك تهران محسوب میبشد به دریافت بورس تحصیلی از كنسرواتوار شهر پراگ نائل شد و اولین دیپلم عالی نوازندگی خود را زیر نظر Milan Zelenka در سال ۱۳۷۹ دریافت كرد .
در پی بازگشت هر دو برادر به ایران در تابستان ۱۳۷۹ بابك و پدرام فلسفی بعد از بازگشت به تهران همراه یكدیگر كنسرتهای مختلفی را در مراكز موسیقی تهران برگزار كردند این بار هنگام بازكشت پدرام به ایالات متحده امریكا برای ادامه تحصیل بابك همراه او به ان كشور عزیمت كرد و با همراهی پدرام در كنسواتوار شهر سن فرانسیسكو زیر نظر Marc Teicholz به تحصیل اكادمیك خود در زمینه گروه نوازی و رهبری اركستر ادامه داد وی در سال ۱۳۸۳ با فارغ التحصیلی از كنسرواتوار سن فرانسیسكو موفق به كسب دومین دیپلم عالی نوازندگی خود شد و در حال حاضر به تحصیل رشته فلسفه ادیان و ملل مشغول است . 

آهنگ در نقش از آلبوم
بیگانگان

بیگانگان

نوازنده گیتار برداشت

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.