نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آی بنیظ

آی بنیظ

سبک: محلی و مقامی > سنتی

تاریخ انتشار: بهمن 1395

ناشر: مرکز موسیقی حوزه هنری

هنرمندان

آی بنیظ نام اثری مستقل از نوازنده جوان تار قاسم رحیم زاده که توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شده است. این آلبوم دربردارنده تکنوازی های تار و البته سه نوازی به همراه تنبک و نقاره است. نوازنده تنبک ، نام آشنا و معروف یعنی کامبیز گنجه ای و نوازنده نقاره استاد وحید اسداللهی می باشد. 

در این آلبوم شنیدنی ، جناب رحیم زاده قطعاتی از موسیقی دستگاهی را به سبک آذری اجرا می نمایند و البته چند ترانه معروف آذری را نیز به صورت تکنوازی و سه نوازی اجرا می نمایند.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

درآمد

1:47
76
2

سن منیم من سنین

4:27
72
3

اورئیمین سیرداشی

1:00
51
4

بیات فارس شیراز

4:47
49
5

آی گیز

1:09
28
6

رنگ

5:12
32
7

بیات زیل شیراز

4:35
26
8

بیر چوبام گیزی

1:49
23
9

لزگی

3:24
23

آلبوم های دیگر قاسم رحیم زاده

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter