نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
آواز دولاب

آواز دولاب

اثری از :
علیرضا گلشن

آهنگساز:
علیرضا گلشن

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1390

ناشر: مرکز موسیقی حوزه هنری

هنرمندان

"آواز دولاب" در بردارنده تکنوازی های سه تار به سبک جدید به آهنگسازی جناب علیرضا گلشن نوازنده سه تار است که با همراهی سازهای کوزه و تنبک اجرا شده و توسط نشر حوزه هنری فارس اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

آواز دولاب

6:54
62
2

پنجه

5:02
41
3

دوسر

3:12
20
4

تهوع

5:34
23
5

بی انتها

2:20
15
6

پارالکس

4:54
16
7

هیچ

4:08
12
8

ایرانی

7:15
25

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.