نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

آواز
هنرمندان

آلبوم "آواز" از جمله کارهای قدیمی استاد محمدرضا شجریان است که به اهتمام کامبیز روشن روان است که توسط کانون پرورش فکری در 2 کاست منتشر شده بود. در این اثر قدیمی نوازندگان ، اساتید به نام موسیقی سنتی ایران ، یعنی هوشنگ ظریف، رحمت الله بدیعی، مهربانو توفیق، اسماعیل تهرانی و کمال سامع نوازندگی کرده اند. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

دشتی و چهارگاه

30:06
289
2

سه گاه و بیات ترک

29:38
164
3

شور و ماهور

30:39
105
4

ابوعطاء و اصفهان

30:39
120

نظرات (1)

24 شهریور 96 ساعت 00:07 حسینعلی نوروزی

سلام دوست عزیز خسته نباشید. ممنون از سایت بسیار زیباتون. از استاد شجریان بازهم آلبوم ارائه میدهید؟

25 شهریور 96 ساعت 09:58 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. آلبوم هایی که قابل دانلود باشند به تدریج برروی سایت قرار میگیرند. سپاس

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.