نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
آواز

آواز

اثری از :
کیوان شمیرانی

آهنگساز:
کیوان شمیرانی

سبک: تلفیقی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم "آواز" اثر کیوان شمیرانی با همکاری چند هنرمند بین المللی دیگر منتشر شده در کشور فرانسه است و در بردارنده موسیقی تلفیقی می باشد. در این اثر شنیدنی هنرمندان کیوان شمیرانی (کوبه ای)، مریم شمیرانی (همخوان) و حمید خبازی (تار) از ایران و هنرمندان دیگری با نام های Annie Ebrel به عنوان همخوان و Sylvain Barou به عنوان نوازنده ساز کلارینت و سازهای بادی هنرمندی کرده اند. یکی از نکات جالب این اثر خواندن اشعار به چند زبان است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

Me Am Eus Ur Feuteun

5:40
96
2

Faotiti

7:08
51
3

Chabi Dar Granada

7:37
23
4

Ayrilik Hasretlik

4:47
23
5

Ar Breur Hag Ar C'Hoar

4:37
17
6

Chaharmezrab Nava

5:40
19
7

Solo Bansuri

1:40
19
8

Galon Digor

6:32
19
9

An Teir Rozenn

7:10
19
10

Solo Tar

3:03
24
11

Tasnif To Begouch

2:15
30

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.