نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
آوای بهاری

آوای بهاری

هنرمندان

استاد بزرگ علی اصغر بهاری، از احیاء کنندگان و پاسداران ساز کمانچه در دوران معاصر بودند و در گذر از تاریخی نام ایشان ماندگار خواهد بود. در دورانی که ویلن بر کمانچه غلبه پیدا کرده بود و این ساز کهن ایرانی را به حاشیه برد ، استاد بهاری با حفظ و ادامه این ساز توانستند آن دوران را پشت سر گذارند و امروزه این ساز اصیل ایرانی نقش پررنگی در موسیقی ما و گروه نوازی ایرانی یافته است. استاد بهاری ضمن ایفای این نقش مهم از میراث داران ردیف های موسیقی و تصنیف های قدیمی بوده اند. ایشان را دارای حافظه ای بسیار قوی معرفی می کنند.

آلبوم "آوای بهار" منتشر شده توسط نشر چهار باغ آهنگ، در بردارنده تصنیف های قدیمی اجرا شده توسط ساز کمانچه و صدای استاد بهاری است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.