نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

آوای بهاری

آوای بهاری

هنرمندان

استاد بزرگ علی اصغر بهاری، از احیاء کنندگان و پاسداران ساز کمانچه در دوران معاصر بودند و در گذر از تاریخی نام ایشان ماندگار خواهد بود. در دورانی که ویلن بر کمانچه غلبه پیدا کرده بود و این ساز کهن ایرانی را به حاشیه برد ، استاد بهاری با حفظ و ادامه این ساز توانستند آن دوران را پشت سر گذارند و امروزه این ساز اصیل ایرانی نقش پررنگی در موسیقی ما و گروه نوازی ایرانی یافته است. استاد بهاری ضمن ایفای این نقش مهم از میراث داران ردیف های موسیقی و تصنیف های قدیمی بوده اند. ایشان را دارای حافظه ای بسیار قوی معرفی می کنند.

آلبوم "آوای بهار" منتشر شده توسط نشر چهار باغ آهنگ، در بردارنده تصنیف های قدیمی اجرا شده توسط ساز کمانچه و صدای استاد بهاری است.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter