نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

سایه های مست

سایه های مست

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: اسفند 1394

ناشر: نقطه تعریف

هنرمندان

"سایه های مست" اثری به آهنگسازی اشکان رهبر و خوانندگی پوریا اخواص است. موسیقی این اثر با ساز بندی موسیقی سنتی ایران ولی با صداهایی جدید است که در این سال ها بین آهنگسازان جوان موسیقی سنتی ایران باب شده است. اشعار این آلبوم از محمدرضا شفیعی کدکنی، جواد ذهتاب، م.آزاد، احمد شاملو و مریم آرام انتخاب شده است.

اشکان رهبر آهنگساز این اثر می نویسد : « سایه های مست مجموعه ایست با نگرشی نو به موسیقی ایرانی و انسامبل سازهای ایرانی. این مجموعه نگاهی ویژه به سازهای کوبه ای ایرانی دارد و در نوشتن قطعات از فضای شعرها الهام گرفته شده است. فواصل دیزونانس رنگ جدیدی به فضا موسیقی دستگاهی ایرانی می دهد شاید خوب ، شاید بد... »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

رهسپار

6:01
147
2

تکنوازی عود

3:12
106
3

در شبی بی رنگ

5:25
125
4

آه

12:58
70
5

رانده

5:35
57
6

شوق

3:53
53
7

سراب

4:25
43
8

یکه

2:27
41

آلبوم های دیگر پوریا اخواص

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.