نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
Anthology of World Music Iran CD 1

Anthology of World Music Iran CD 1

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

Anthology of World Music Iran آلبوم موسیقی ای منتشر شده در خارج از کشور توسط یک ناشر خارجی در سال 1988 است که در آن قطعاتی اجرا شده توسط هنرمندان مطرح ایرانی نظیر علی اصغر بهاری، هوشنگ ظریف، اکبر گلپایگانی، حسین یاوری و حسین ملک در کنار چند نوازنده دیگر گنجانده شده است. 

* توضیح : اطلاعات موجود روی کاورهای این آلبوم ناقص و ظاهراً در برخی موارد اشتباه است. برای مثال نوازنده نی حسین یاوری نامبرده شده است ولی در کاورها عکس حسن کسائی دیده می شود.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.