نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
Art of Improvisation

Art of Improvisation

اثری از :
مهدی رستمی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم Art of Improvisation in Iranian Music یا هنر بداهه نوازی در موسیقی ایرانی ، اثر هنرمند ارجمند جناب مهدی رستمی نوازنده تار و سه تار با همراهی نوازندگان تنبک ادیب رستمی و سهیل رزاقی است که ایشان را در بداهه نوازی سه تار در این آلبوم همراهی می نمایند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

یاد (بیات اصفهان)

9:34
50
2

سایه (بیات اصفهان)

8:19
19
3

آفتاب (بیات اصفهان)

5:26
24
4

غریق

19:49
23
5

بلوط

8:08
18
6

تکنوازی سه تار (شور)

5:25
29
7

شورانگیز (دشتی)

8:36
30

نظرات (1)

19 اسفند 95 ساعت 09:06 سيدمرتضى

سلام سپاس واقعا تشکر بابت آلبومهای ناب و بسیار زیبا

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.