نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
آفتاب در نیستان

آفتاب در نیستان

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: اسفند 1395

ناشر: نو خسروانی باربد

هنرمندان

"آفتاب در نیستان" نام اولین و آخرین اثر فرزند استاد بزرگ حسن کسائی بود. مرحوم محمدخلیل کسائی که نوازندگی نی را نزد پدرشان فرا گرفته بودند و به نظر عده زیادی از هنرمندان بزرگ موسیقی ایران در نوازندگی نی همانند پدرشان توانا و قدرتمند بودند و میتوانستند رهرو واقعی ایشان باشند ولی دست روزگار محمد خلیل کسائی را که تا قبل از انتشار این اثر نی ایشان فقط در محافل خصوصی شنیده شده بود، زود از این دنیا رفتند. در هر صورت این آلبوم می تواند یادگاری خوبی از ایشان باشد. روحشان شاد

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

دستگاه شور

12:40
168
2

دستگاه ماهور

12:11
96
3

دستگاه چهارگاه

9:49
88
4

آواز بیات ترک

12:58
74

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.