نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
افشین یداللهی

افشین یداللهی

تک آهنگ ها: 1

آلبوم ها: 0

تولد: 21 دی 1347 در اصفهان

وفات: 24 اسفند 1395 در تهران

افشین یداللهی (زاده 21 دی 1347 در اصفهان - درگذشت 24 اسفند 1395 بر اثر سانحه تصادف)، پزشک متخصص اعصاب و روان و از ترانه سرایان اهل ایران بود. پدر افشین یداللهی از بزرگان شهر ایزدخواست بوده است و مادر وی نیز اهل اسفرجان است. وی فعالیت‌های حرفه‌ای ترانه‌سرایی خود را در سال ۱۳۷۶ در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد. نخستین ترانه‌های وی با آهنگسازی فؤاد حجازی و شادمهر عقیلی و با خوانندگی خشایار اعتمادی اجرا می‌شد. یداللهی شبانگاه سه شنبه ۲۴ اسفند در مسیر بازگشت از هشتگرد به سمت تهران به دلیل برخورد شدید یک دستگاه کامیون با خودرویش، به شدت مجروح شده و در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهر هشتگرد درگذشت.

آلبوم های افشین یداللهی

آهنگ در نقش از آلبوم
چه کردی

چه کردی

خواننده تک آهنگ های افشین یداللهی

نظرات (1)

21 آذر 96 ساعت 08:24 زهرا خلیلی

«بعضی مرگ‌ها غیرمنتظره است، با اینکه #مرگ، غیرمنتظره نیست، هنوز چند روز به پایان سال ۱۳۹۵ مانده،این سال پر مسافر، #کبیسه هم هست...» مرگ افشین اما خیلی غیرمنتظره بود . عجب مسافری بود !رفت و کسی پشت سرش آب نریخت. ............... روحش شاد

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.