نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

سرود تنهایی یک رهگذر

سرود تنهایی یک رهگذر

اثری از وصال عرب زاده

آهنگساز:
وصال عرب زاده

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: بهمن 1395

ناشر: راوی آذر کیمیا

هنرمندان

وصال عراب زاده نوازنده و آهنگساز : « آلبوم پیش رو، دریافت های شخصی از موسیقی کلاسیک ایرانی است و تلاش بر این بود تا با برداشت احساسی از فضا مُدال "آواز بیات ترک" به بیانی مستقل دست یابیم. 

از طرفی علاقه و توجه به ادبیات، خصوصاً شعر معاصر سبب شد تا سعی کنم، نگاهی شاعرانه به جملات موسیقی داشته باشم و قطعات ضربی و آوازی را متاثر از تنهایی و رنج انسان امروزین که خود نیز در طول سال ها همچون یک رهگذر در مسیر زندگی تجربه کرده ام، بیان نمایم و نتیجه "سرود تنهایی یک رهگذر" باشد که از نغمات سه تار پدید آمد»

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

یاد تنهایی (برای کیهان کلهر)

3:54
82
2

تمنا (برای بهداد بابایی)

5:54
65
3

کنار تو

2:15
30
4

رقص انگشتان

3:15
21
5

سرود ناتمام

4:36
17
6

نغمه ریز

6:11
21
7

رهگذر

2:38
20
8

مهربانی

1:12
15
9

بی قراری

3:29
22

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter