نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
نیشابور - چهارمین جشنواره موسیقی فجر

نیشابور - چهارمین جشنواره موسیقی فجر

سبک: محلی و مقامی > سنتی

تاریخ انتشار: بهمن 1367

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

مجموعه شش آلبوم محلی و مقامی مربوط به چهارمین جشنواره موسیقی فجر که در سال 1367 منتشر شده است که در این صفحه آلبوم موسیقی مربوط به شهر نیشابور را ارائه کرده ایم. این اثر از روی کاست تبدیل شده است و در دو نسخه خدمت علاقمندان ارائه شده است.

کیفیت 128 این اثر تراک بندی شده ولی دارای کیفیت پایین تر

کیفیت 320 تراک بندی نشده دارای روی الف و ب ولی با کیفیت بالاتر می باشد.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

روی الف

31:12
118
2

روی ب

27:42
57

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.