نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
قاصدک

قاصدک

اثری از :
کیوان ساکت

آهنگساز:
کیوان ساکت

هنرمندان

** توضیح : این آلبوم در نسخه های مختلف و حتی اورجینال دارای ۷ قطعه است که البته در کاورهای آلبوم ۹ قطعه معرفی شده است. دلیلش ادغام شدن ۳ قطعه ای انتهایی یعنی گون،دوباره میسازمت وطن و شب تنهایی خوب در یک قطعه یعنی قطعه ی شماره ۷ بوده است. برای رفع این مسئله نوا یاب هر سه قطعه را جدا نموده و تقدیم علاقمندان کرده است تا هماهنگ با توضیحات کاور آلبوم شما ۹ قطعه و ۹ شعر را در اختیار داشته باشید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

نگاه

7:58
685
2

آخرین جرعه و پر کن پیاله را

14:07
114
3

افق روشن

6:05
58
4

دست

8:42
82
5

قاصدک

5:45
78
6

زبان نگاه

6:47
56
7

گون

3:55
64
8

دوباره میسازمت وطن

3:40
60
9

شب تنهایی خوب

3:07
42

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.