نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
دل شیدا

دل شیدا

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1372

ناشر: خوش نوا

هنرمندان

“دل شیدا” یکی از زیباترین آثار شهرام ناظری با آهنگسازی مرحوم استاد فرامرز پایور و اجرای اساتید ماندگار موسیقی ایران که در مایه اصفهان اجرا شده است. اشعار این آلبوم زیبا کاملاً از سعدی می باشد. همانطور که گفته شد ، این آلبوم یکی از زیباترین آثار شهرام ناظری محسوب می شود و البته دیگر آلبوم ایشان با گروه اساتید نیز همینطور هستند. در این آلبوم ، قطعات آوازی با همراهی اساتید خواهید شنید و تصنیف ها با ارکستر اجرا شده اند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نظرات (1)

17 آذر 96 ساعت 18:10 رضادهقان

سلام وعرض احترام خدمت دستندرکاران سایت عالی وفاخر نوایاب .. ببخشید اصل آلبوم دل شیدا استادناظری 14ترک هست .چرا پس در سایت این آلبوم 7 قطعه هست؟

18 آذر 96 ساعت 09:55 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. نسخه پیش روی شما، از روی سی دی ریپ شده است. ولی ناشر این اثر در تهیه دقت نکرده و اطلاعات درج شده روی کاور از نظر تراک بندی با نسخه صوتی مغایر است. البته در اصل آلبوم تردیدی نیست بلکه برخی قطعات باهم یکجا شده اند. در ضمن روی کاور 11 تراک نامبرده شده و ما نسخه 14 تراک ندیده ایم. این 11 قطعه نامبرده نیز در این 7 قطعه هستند و فقط برخی قطعات پشت هم قرار گرفته اند.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.